Teknoofis Otomasyon Limited Şirketi 2003 yılında Sayın Genel Müdürümüz Mehmet Çakır ve uzman kadrosu ile birlikte sektöre adım atmıştır.

Döküman yönetiminde Ricoh Ankara Bölge Bayisi olarak başladığımız yolculuğumuza; 2017 yılında Brother Ankara Bölge Bayiliği, 2019 yılında Xerox Ankara Bölge Bayiliğini alarak sektöründe lider olan markaların en büyük iş ortakları arasında yerini alarak istikrarlı büyüme politikamız ile ticari hayatımıza devam etmekteyiz.

Sizler sayesinde işinde uzman ekibimizle birlikte renkli ve siyah beyaz fotokopi makinaları, yazıcı, tarayıcı, fax ve çok fonksiyonlu cihazlar ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

                               Vizyonumuz
Gelişmiş teknolojik ürün yelpazemiz, kaliteli teknik servisimiz ile bayilerimizin ve müşterilerimizin doküman yönetimini optimum düzeyde gerçekleştirmeleri için gerekli katkıyı sağlamaktır.

                               Misyonumuz
Deneyimli ve özverili çalışanlarımız ile Bayilerimize ve müşterilerimize yönelik en iyi cihaz ve program desteği sunmak, cihazların etkili kullanımı hakkında bilgilendirmek, şirketimiz ve bayilerimiz arasındaki iş akışını maksimum derecede geliştirerek maliyet azaltıcı çözümleri belirleyip uygulamaktır.

                    Değerlerimiz

Doğruluk
Ekibimiz ile her zaman dürüstlüğü, yasalara uygunluğu ve şeffaflığı ön planda tutarız.

Müşteri Odaklılık
Müşterilerimize değer vermek, ihtiyaçlarını tespit etmek ve istikrarla karşılık vermek.

Proaktif Olmak
Sorunlar ortaya çıkmadan, nedenlerini tespit edip, gerekli önlemleri alırız .