HL-1111

Siyah-Beyaz Lazer Yazıcılar

Evinizde ve küçük ofisinizde yerden ve zamandan tasarruf etmek istiyorsanız, Brother HL-1111 sizin için ideal bir çözümdür. Dakikada 20 sayfaya kadar baskı hızı ile beklemenize ve 600 dpi çözünürlüğü ile baskı kalitesinden ödün vermenize gerek kalmaz.

  • Yalnızca yazdırma

  • Siyah-Beyaz yazdırma

  • 20ppm’e kadar yazdırma hızı

  • 2,400 x 600 dpi çözünürlük

  • 150 yaprak kağıt tepsisi

  • İnovatif karışıklık önleyici teknoloji

Genel Özellikler


HL-1211W

Siyah-Beyaz Lazer Yazıcılar

Brother HL-1210W şık şekilde tasarlanmıştır ve raf ya da çalışma yerine kurulabilir. Daha pahalı bir makineden bekleyebileceğiniz hız ve kalitede çıktı sağlar.

 

 

 

 

 

Genel Özellikler


 

HL-L2365DW

Siyah-Beyaz Lazer Yazıcılar

Kablolu ve kablosuz bağlantı uyumluluğu ile küçük ofis veya home office için profesyonel mono lazer yazıcı. Standart olarak 30ppm’e kadar yazdırma hızı, 250 yaprak kağıt tepsisi ve çift taraflı yazdırma. Masrafları kısmanıza yardımcı olan opsiyonel yüksek verimli toner mevcuttur.

 

 

 

 

 

Genel Özellikler


 

HL-L2376DW

Siyah-Beyaz Lazer Yazıcılar

Temel Özellikler

Güvenilir ve kompakt mono lazer yazıcı Brother HL-L2370DW, küçük veya orta ölçekli ofisiniz için ihtiyacınız olan sağlam işlevselliği sağlar. Dakikada 34 sayfaya kadar sınıfında lider baskı hızı ve otomatik çift taraflı baskı özelliği ile işyerinizdeki verimliliği arttırır. Dahili kablolu, kablosuz ve USB arabirimleri dahil çok yönlü seçeneklerle bağlantı kurmanıza ve mobil aygıtlardan kablosuz olarak yazdırmanıza olanak sağlar.

 

Genel Özellikler


HL-L2386DW

Siyah-Beyaz Lazer Yazıcılar

Temel Özellikler

Güvenilir ve sağlam mono lazer yazıcı Brother HL-L2386DW, küçük ve orta ölçekli ofis kullanımı için otomatik çift taraflı baskı kolaylığı sağlayan uygun fiyatlı bir yazıcı çözümüdür. 34ppm baskı hızı ve 250 sayfa kağıt çekmecesi özelliklerinin yanı sıra, kablolu ve kablosuz ağ ile USB 2.0 bağlantı seçenekleri sunar. Üstelik, NFC bağlantı özelliği ile tek dokunuşla uyumlu mobil cihazlardan baskı alabilirsiniz.

 

 

Genel Özellikler


HL-L5200DW

Siyah-Beyaz Lazer Yazıcılar

Temel Özellikler

Brother HL-L5200DW siyah-beyaz lazer yazıcı kalite ve güvenilirlik arayan ofisler ve küçük çalışma grupları için idealdir.
Yüksek kapasiteli toneri ve çift taraflı baskısı sayesinde baskı maliyetinizi en aza indirir.
Yaklaşık 8.000 ve 12.000 sayfa baskı kapasitesine sahip tonerler ile 40ppm kadar yüksek kaliteli baskı hızı sunar.
250 sayfalık kağıt tepsisi ve 50 sayfa kapasiteli çok amaçlı tepsiden zarf ve alternatif medya türleri üzerine baskı alabilirsiniz.
Toplamda 1.040 yaprak kağıt kapasitesine sahip isteğe bağlı kağıt tepsisileri ile yeniden kağıt yüklemeden daha fazla sayfa yazdırmanıza olanak sağlar.
Kolayca kablosuz veya Ethernet ağ üzerinde yazıcıyı paylaştırabilir ve mobil cihazlardan da kolaylıkla baskı alabilirsiniz.
Gelişmiş güvenlik özellikleri yetkisiz erişime karşı belgeleri ve cihaz korumaya yardımcı olur.

Genel Özellikler


HL-L6200DW

Siyah-Beyaz Lazer Yazıcılar

Temel Özellikler

Brother HL-L6200DW siyah-beyaz lazer yazıcı kısa bir sürede iş verimliliğinizi arttıracaktır. Organizasyon içinde küçük çalışma grupları için mükemmel olan bu makine yaklaşık 8.000 ve 12.000 sayfa baskı kapasitesine sahip tonerler ile 46ppm kadar yüksek hızda kablolu ve kablosuz bağlantı,mobil cihazlardan da kolaylıkla baskı, 520 sayfalık kağıt tepsisi ve 50 sayfa kapasiteli çok amaçlı tepsi ile kombine kağıt girişi, otomatik 2 taraflı baskı ve olağanüstü kağıt işleme seçenekleri ofisinizin ihtiyacı olan baskıyı sunuyor.  İsteğe bağlı yüksek kapasiteli toner ile birlikte güvenilir bir makine olma ününü tüm bunlara eklediğinizde, minimum maliyet ile ofisinizin vazgeçilmez araçlarından biri olacaktır.

 

 

Genel Özellikler