MFC-L2771DW

Siyah Beyaz Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Temel Özellikler

Gelişmiş üretkenlik ve maliyet verimliliği için tasarlanan çok fonksiyonlu mono lazer yazıcı Brother MFC-L2771DW, ofis genelinde üretkenlik sağlamak için kablosuz ve mobil yazdırma, tarama ve kopyalama özelliklerini bir araya getirir. 34ppm baskı hızı, 7 saniyeden kısa ilk sayfa çıkışı ve net metin ve grafikler elde etmek için mükemmel mono lazer baskı kalitesiyle donatılmış profesyonel baskı yeteneğine güvenebilirsiniz. 250 sayfa kağıt çekmecesi, 50 sayfa ADF ve 30 sayfa çok amaçlı kağıt çekmecesi ile, en zorlu baskı işlemlerinin üstesinden gelir.

 

Genel Özellikler


MFC-L2716DW

Siyah Beyaz Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Temel Özellikler

Brother MFC-L2716DW kompakt bir alanda tam işlevselliğe ihtiyaç duyan küçük ve orta ölçekli ofisler için mükemmel bir seçimdir. 50 sayfa ADF’si, çoklu kopyalama ve taramayı mümkün kılarken, sınıfının ilerisindeki 34ppm baskı hızı işyerinizdeki verimliliği arttırmanıza yardımcı olur. Otomatik çift taraflı yazdırma seçeneği kağıttan tasarruf etmenize yardımcı olur ve 250 sayfa kapasiteli kağıt çekmecesi, yeniden doldurma zahmetini azaltır. Cihazı ağınızdaki birden çok kullanıcıyla paylaşmak için yerleşik kablosuz ve Ethernet ağ arabirimlerini seçebilir veya isteğe bağlı olarak USB arabirimi aracılığıyla tek bir bilgisayara bağlayabilirsiniz. Üstelik mobil baskı özelliği ile mobil cihazlar üzerinden işlemlerinizi hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Genel Özellikler


MFC-L2751DW

Siyah Beyaz Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Temel Özellikler

Çok fonksiyonlu kompakt lazer yazıcı Brother MFC-L2751DW, küçük ve orta ölçekli ofisler için tam özellikli bir performans sunar. 50 sayfa ADF, çoklu kopyalama, tarama ve faks sunarken, otomatik çift taraflı kopyalama ve tarama ile zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Dakikada 34 sayfa baskı hızı ile sınıfının ötesinde verimlilik sunar. Mobil baskı ve NFC bağlantı ile tek dokunuşla yazdırma özelliğine sahiptir. 6.8cm renkli dokunmatik ekranı üzerinden popüler bulut servislerine doğrudan erişebilir ve en çok kullandığınız fonksiyonlar için kısayollar oluşturarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

 

 

Genel Özellikler


MFC-L6900DW

Siyah Beyaz Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Temel Özellikler

Brother MFC-L6900DW hızlı siyah beyaz lazer yazıcı, üst seviye başarı için yeni iş ortağınız. MFC-L6900DW 50ppm baskı, tarama, kopyalama, faks ve mobil baskı yeteneklerinin yanısıra USB host, kablosuz ve kablolu gigabit ağ, 12.3cm dokunmatik ekranı ile beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

20.000 sayfa kapasiteli ultra yüksek toneri ile sayfa başı maliyetleriniz daha da azalacaktır.Günden güne artan iş gereksinimlerine uyum sağlar ve profesyonel sonuçlar verir. Toplam maliyetli en aza indirmek için MFC-L6900DW zorlukların aşılmamasını güvenle sağlayacaktır ve engelleri ortadan kaldıracaktır.

Güvenlik için NFC kartlarını destekler. (Fotokopi, baskı çözümleri ile kimlik doğrulama ve Android NFC cihazları
Mobil baskı ve tarama özelliği)

Opsiyonel kağıt kasetleri ile ekstra 2.080 sayfa kağıt kapasitesi elde edilir.

 

Genel Özellikler


MFC-L6700DW

Siyah Beyaz Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Temel Özellikler

Brother’ın 100 yıllık Japon deneyimi ile üretmiş olduğu MFC-L6700DW çok fonksiyonlu mono lazer yazıcı ile iş verimliliğinizi arttırın.
MFC-L6700DW ofis iş yükünüzün üstesinden gelerek sorunsuz çalışması ile toplam maliyetinizi düşürecektir.
Büyük çalışma gruplarına hizmet etmek için tasarlanan MFC-L6700DW dakikada 50 sayfa, tarama, kopyalama, faks ve mobil baskı yetenekleri yanı sıra 9.3 cm dokunmatik ekran ve isteğe bağlı yükseltilebilen kağıt tepsisi sayesinde, rakipsiz verimlilik ve kolaylığı, bu çok fonksiyonlu mono lazer yazıcıyla ofisiniz için uyarlanmıştır.

 

 

 

Genel Özellikler


MFC-L5755DW

Siyah Beyaz Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Temel Özellikler

Brother’ın 100 yıllık Japon deneyimi ile üretmiş olduğu MFC-L5755DW çok fonksiyonlu mono lazer yazıcı ile iş verimliliğinizi arttırın.
MFC-L5755DW ofis iş yükünüzün üstesinden gelerek sorunsuz çalışması ile toplam maliyetinizi düşürecektir.
Büyük çalışma gruplarına hizmet etmek için tasarlanan MFC-L5755DW dakikada 40 sayfa, tarama, kopyalama, faks ve mobil baskı yetenekleri yanı sıra 9.3 cm dokunmatik ekran ve isteğe bağlı yükseltilebilen kağıt tepsisi sayesinde, rakipsiz verimlilik ve kolaylığı, bu çok fonksiyonlu mono lazer yazıcıyla ofisiniz için uyarlanmıştır.

 

 

 

Genel Özellikler


MFC-1911W

Siyah Beyaz Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Temel Özellikler

Şıklık onda. Çalışkanlık onda. Ve her türlü home office’e uygunluk onda.  Tüm mono lazer yazıcılarımız gibi, çok işlevli MFC-1910W keskin, profesyonel çıktılar sunar. 20ppm’e kadar olan hızlarıyla her zamanki gibi işinizi yapmanızı sağlarken düşük enerji tüketimi hem vakitten hem de nakitten tasarruf etmenizi sağlar. MFC-1910W hızlı ve kurulumu kolaydır. Yalnızca güç USB yada Kablosusz ağınıza bağlayın ve siyah-beyaz sayfaları dakikalar içinde parmağınızın ucunda bulun.

 

 

 

 

Genel Özellikler


MFC-L2700DW

Siyah Beyaz Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Temel Özellikler

Bir mono lazerde ihtiyaç duyabileceğiniz her şey. Kablolu ve kablosuz ağ hazır olarak gelen mono lazer yazıcı, tarayıcı, fotokopi makinesi ve faks makinesi. Standart olarak 30ppm yazdırma hızı, 250 yapraklık büyük kağıt tepsisi ve çift taraflı yazdırma özelliklerine sahiptir – bu modelde 35 yapraklık otomatik belge besleyici bulunur. Artı olarak masrafları azaltmak için opsiyonel uygun fiyatlı, yüksek verimli tonerler mevcuttur – İşletme maliyetlerini azaltın.

 

 

 

Genel Özellikler


 

DCP-1511

Siyah Beyaz Çok Fonksiyonlu Yazıcı

Temel Özellikler

Şık DCP-1510 home office için hepsi bir arada çözümdür. Hızlı ve dayanıklı cihaz, daima etkileyici sonuçlar ile tek bir kompakt makineden yazdırmanıza, taramanıza ve fotokopi çekmenize imkan tanır. Hızlı ve kurulumu kolay bu çalışkan çok fonksiyonlu yazıcı, özel karışıklık önleyici teknoloji gibi birçok etkileyici özelliğe sahiptir. 20ppm’e kadar olan yüksek hızlarda yazdırabilir, böylece ilk sayfanızı 10 saniyeden daha kısa sürede alabilirsiniz. Sonuçta, DCP-1510 siyah-beyaz yazdırmayı kolaylaştırarak daima profesyonel çıktılar ve profesyonel belgeler sunar.

 

 

 

 

Genel Özellikler